Антикорупційний Комітет ВРУ дав зелене світло призначенню Ю. ...
25.02.2016р. відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції за участю Асоціації підприємств авіаційної галузі, де було розглянуто питання проведення конкурсного відбору претендента на посаду генерального директора ДМА "Бориспіль" згідно Постанови КМУ від 03.09.2008р. № 777.
Після всебічного обговорення питання депутати заявили, що ознак корупції при проведенні конкурсу не вбачають, а тому Комітет ВРУ прийняв рішення – інформацію взяти до відома (щодо проведеного конкурсу та переможця – Ю.Солончука, визначеного комітетом по номінаціям) і категорично не підтримав резолюцію щодо звернення до Прем’єр–міністра України з пропозицією відміни результатів конкурсного відбору та визнання переможця і повторного проведення конкурсу.
Також 25.02.2016р. ми направили спільне звернення Асоціації підприємств авіаційної галузі України та Асоціації "Аеропорти України" до Прем’єр – міністра країни А.П. Яценюка за підсумками засідання Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції 25.02.2016р. з таким проханням:
"Виходячи з вище наведеного рішення комітету ВРУ, підтримуючи рішення комітету з номінацій, який визнав переможцем конкурсу згідно Постанови КМУ від 03.09.08 №777 Ю. Солончука, просимо Вас, шановний Арсенію Петровичу, терміново поставити питання на КМУ та призначити переможця конкурсу генеральним директором ДМА "Бориспіль". Подальше зволікання з прийняттям рішення не сприяє підвищенню рівня безпеки авіації та ефективного розвитку стратегічного авіапідприємства нашої країни".